Apsaugokite duomenis
Apsaugokite duomenis
Netgi naudojant naujausią ir geriausią antivirusinę apsaugą ir ugniasienę, laiku įdiegiant programinės įrangos atnaujinimus, vistiek išlieka kompiuterio užsikrėtimo virusinėmis programomis tikimybė.


Virusai kompiuteriuose visuomet sukelia daug problemų.
Virusai pagrindiniame įmonės duomenų serveryje gali privesti prie įmonės bankroto.


Su AADS Server programine įranga galite apsaugoti savo įmonės svarbiausius duomenis, atskirdami juos nuo interneto, iš kur dažniausiai atkeliauja virusai.


SPRENDIMAS:


Šis pavyzdys yra pirmojo pavyzdžio tęsinys, jis pateikia variantą, kaip apsaugoti savo duomenis dideliame nutolusių darbalaukių tinkle, kur dirba dešimtys ar šimtai naudotojų.


Jums reikalingi du personaliniai kompiuteriai, kur viename iš jų bus organizacijos svarbiausi duomenys ir jame uždraustas elektroninio pašto programų, naršyklės naudojimas arba interneto naudojimas apskritai. Ši sistema galėtu veikti kaip bylų ir/arba spausdinimo serveris. Šiame serveryje ugniasienė gali būti nustatyta taip, kad blokuotų įėjimus ne tik iš interneto, bet ir visas kitas nepageidautinas sistemas besikreipiančias iš vidinio įmonės tinklo.

Kitas kompiuteris turėtų būti naudojamas tik interneto naršymui arba elektroninio pašto skaitymui. Jame nereikėtų saugoti jokių svarbių dokumentų, bylų. Jeigu kas ir atsitiktų, saugyklos performatavimas lengvai, greitai bei neskausmingai išspręstų problemas...

Kaip sumažina išlaidas?
Žymiai mažesni kaštai eksploatuojant IT, diegiant ir adaptuojant sistemas specialiems poreikiams.
Kokios panaudojimo galimybės?
Turėdami AADS Serveriu su įvairiomis programomis galėsite dirbti per iPhone ar kitus įrenginius palaikančius HTTP arba RDP protokolus.
Kodėl terminalų serveris?
AADS Server terminalų serveris gali būti pranašesnis už kitus sprendimus.
Susisiekite
El. paštu: info@aadsserveris.lt 
Skaitiklis.lt - nemokama lankomumo statistika