D.U.K
Microsoft programinės įrangos licencijų naudojimas kartu su AADS Server?

„Windows XP"


„AADS Server" galima teisėtai naudoti kartu su „Windows XP". Jei norite gauti išsamesnės informacijos, perskaitykite „Windows XP Professional" SP2 licencijų sąlygas.
„Windows XP Professional" SP2 ir kitų licencijų sąlygas galima atsisiųsti iš čia
Perskaitykite 1.5 skyrių; jame paaiškinta apie (neribotą) nuotolinio darbalaukio seansų skaičių.


„Windows Server"


Kartais, kai nuotoliniai darbalaukiai leidžiami naudojant „Windows Server", reikia atlikti Windows terminal serverio licencijavimą.

„Windows Server" verta naudoti dėl šių priežasčių:

  • Daugiau vidinės atminties.
  • Windows Server" leidžia naudoti keletą priemonių, kurios gali būti svarbios norint vykdyti IT administravimą.
  • galimi keli lygiagretųs prisijungimai naudojant tą patį vartotojo ID.


„AADS Server" ir „Windows Server" derinys - efektyvesnis ir pigesnis sprendimas nei „Citrix".


Tačiau dėl tam tikrų priežasčių geriau naudoti "Windows XP Professional" nei „Windows Server":

  • „Windows Server" licencijos yra brangesnės.
  • Dauguma programų tinkamai veikia naudojant „Windows XP", bet ne „Windows Server".


„Windows Vista"


„AADS Server" galima teisėtai naudoti kartu su „Windows Vista Business" ir „Windows Vista Ultimate". Jei norite gauti išsamesnės informacijos, perskaitykite „Windows Vista" licencijų sąlygas.
„Windows Vista Business" ir „Windows Vista Ultimate" licencijų sąlygas.


"Windows Vista" licencinės sąlygos:


Perskaitykite skyrių, kurio pavadinimas „Nuotolinės prieigos technologijos"; jame paaiškinta apie (neribotą) nuotolinio darbalaukio seansų skaičių.


Bendroji informacija


„AADS Server" neapima TS-CALs ar kitų „Microsoft" licencijų. Jei reikia „Microsoft" licencijų, kreipkitės į „Microsoft" atstovą arba pardavėją. Patariame išsiaiškinti, kokias ir kiek licencijų jau turite. Paprastai techninė įranga parduodama su „Microsoft" licencijomis, todėl galbūt turite daugiau „Windows" licencijų nei manote.

  • „AADS Server Enterprise", skirta „Windows XP" ir „Windows Vista", leis naudoti tas pačias funkcijas, kaip ir „Windows Server" (išskyrus galimybę paraleliai prisijungti keliems naudotojams su tuo pačiu vartotojo ID).
  • „AADS Server Enterprise", skirta „Windows Server", yra pigesnė „Citrix" alternatyva.
  • „AADS Server Enterprise", skirta „Windows XP" arba „Windows Vista", yra gerokai pigesnė už „Windows Server" ir „Citrix".


Mūsų patarimas


Kartu su „Windows XP" patariame naudoti „AADS Server". Tai geriausias veikimo bei funkcijų ir kokybės santykis.


Pastaba


„IPConsult" nėra „Microsoft" padalinys ir mes nesame jos atstovai. Mes neparduodame jokių „Microsoft" produktų. Jei norite gauti daugiau informacijos apie „Windows" GVLS, TS-CALs  ar kitomis susijusiomis temomis, klausimus pateikite „Microsoft" atstovui arba pardavėjui.

Kokio galingumo vaizdo kontrolierius reikalingas kompiuteryje su XPUnlimited programine įranga?

Kai vykdote kelis nuotolinio darbalaukio seansus, kiekvienas seansas naudoja visą darbalaukį. Kiekvienam darbalaukiui reikia vaizdo plokštės išteklių. Todėl pakankamai svarbu naudoti tinkamai veikiančią vaizdo plokštę.


Vaizdo plokštė neturi būti brangi ar labai sparčiai veikianti. Tačiau jei galite pakeisti vaizdo plokštės atminties kiekį, visada geriau, jei vaizdo plokštėje yra daugiau atminties.

Ar AADS Server veikia ant Citrix sistemų?
Ne, neveikia. Kai Jūs naudojate AADS Serveris Jums jau nebereikia Citrix.

AADS Serveris Jūsų Windows XP Professional sistemą ar Windows Server 2003 (įskaitant SBS) paverčia pilnu terminaliniu serveriu su Aplikacijų valdymo, apkrovos balansavimo ir kitomis galimybėmis. Taigi Jums jau nebereikia Citrix.
Ar galima AADS Serverį naudoti kartu su Active Directory?
Taip. Active Directory galite naudoti kartu su AADS Server Enterprise versijomis.
Ar būtina perkant produktą nurodyti elektroninio pašto adresą?

Užsisakydami mūsų produktų turite įvesti el. pašto adresą. Šis el. pašto adresas yra svarbus, nes juo siunčiamas programinės įrangos ir licencijų numerių atsisiuntimo nuorodos.

 

Visų pirma, mes nesiųsime jums SPAM'o. Mes patys nepageidaujame jo gauti. Mūsų privatumo politiką galite perskaityti mūsų svetainėje. Jūsų el. pašto adreso mums reikia tam, kad galėtume išsiųsti el. laišką su atsisiuntimo nuoroda ir licencijų numeriais, taip pat atsakyti į jūsų el. laiškus.

 

Įvedamas el. pašto adresas turi būti įprastas ir galiojantis el. pašto adresas. Kadangi elektroninė parduotuvė yra pilnai automatinė, nerekomenduojame naudotis laikinais elektroninio pašto adresais arba elektroninio pašto tarnybomis leidžiančiomis SPAM'o siuntinėjimą. Jeigu Jūsų el. pašto tarnyba yra nepatikima arba joje uždėtas per grieštas SPAM'o filtras galite negauti mūsų sistemos siunčiamų laiškų.

 

Be to, vertinga informacija, pvz., plėtotės, programinė įranga, informacija apie licencijų numerius ir t. t., siunčiame TIK jūsų nurodytu el. pašto adresu. Todėl jei kas nors patektų į jūsų el. pašto dėžutę ir pageidautų licencijų, kurių numeriai 1234-5678-ABCD, bet jo (jos) el. pašto adresas nesutaptų su mūsų administracijoje turimu jūsų el. pašto adresu, toks asmuo jokios vertingos informacijos ar programinės įrangos negautų.


Pavyzdys:


Jei užsisakydami mūsų produktą nurodote el. pašto adresą „manovardas ETA kompanija.lt", mes NESIŲSIME informacijos apie licenciją adresu „manovardas ETA gmail.com". Atsisiuntimo nuorodas ir licencijų numerius siųsime tik adresu „manovardas ETA kompanija.lt", o adresu „manovardas ETA gmail.com" jokios vertingos informacijos nesiųsime.


Išvada


Užsisakydami įveskite įprastą, galiojantį, ne laikiną el. pašto adresą.


Būtinai išsaugokite arba atsispausdinkite užsakymo informaciją, kad nepamirštumėte, kurį el. pašto adresą įvedėte užsisakydami.

Skaitiklis.lt - nemokama lankomumo statistika