Funkcijos


AADS Server suteiks daugiau funkcionalumo už mažesnę kainą, lyginant su kitomis Terminalų sistemomis.
Tiesioginė darbalaukių integracija


Kliento ir serverio darbalaukių elementai pateikiami viename darbalaukyje. Naudotojas mato abi užduočių juostas. Tai leidžia naudotojams duomenis ir programas iš serverio pasiekti taip, lyg tai būtų atliekama jų kompiuteryje. Vienos programos leidžiamos serveryje, kitos kliento kompiuteryje. Duomenų apsikeitimas tarp programų vyksta natūraliai įprastu principu.
Darbas per interneto naršyklę arba RDP


Prie terminalinio serverio klientai prisijungia naudodami Remote Desktop Connection klientą arba per interneto naršyklę.
Naudotojų teisių valdymas


Terminalų serverio administratorius, nustatydamas teises naudotojams, leidžia arba draudžia dirbti su programomis, duomenimis serveryje.
Programinės įrangos palaikymas


Nepriklausomai nuo to, su kokia operacine sistema ar įranga palaikančia RDP ar HTTP protokolus, naudotojas galės dirbti su visomis programomis veikiančiomis serverio operacinėje sistemoje. MAC tipo naudotojai galės dirbti su programomis kurios veikia tik DOS arba tik Windows operacinėse sistemose. Nereikalingas joks specialus adaptavimas, tarkime, iPhone įrenginiui, kad galėtumėte dribti su Jūsų turima CRM, MS Dynamics ar kita programine įranga.
Įrenginių palaikymas


Naujausios operacinės sistemos nepalaiko senų įrenginių, o gamintojai ir operacinių sistemų kūrėjai, tokiu atveju, nesiūlo jokių sprendimų. AADS serverio pagalba galite netgi naudodami MAC kompiuterį naudotis spausdintuvais, skeneriais ar kitais įranginiais kurie turi tik Windows XP operacinei sistemai skirtas tvarkykle.
Serverių ūkis


Kai terminalinio serverio naudotojų skaičius yra įpač didelis. Serverius su AADS programine įranga galite jungti į bendrą serverių ūkį ir taip plėsti vartotojų skaičių.
Apkrovos balansavimas


Apkrovos balansavimo sistema automatiškai paskirstys serverių apkrovimą, labiau apkrautiems serveriams perimant ir panaudojant mažiau apkrautų serverių resursu. Taip subalansuojant ir išlaikant darbo našumą.

Įsigykite programinę įrangą dabar arba išbandykite nemokamai. Išnaudokite savo galimybes jau šiandien.

IŠBANDYTI DABAR ĮSIGYTI DABAR
Skaitiklis.lt - nemokama lankomumo statistika