Prekės grąžinimo sąlygos

Prieš nuspręsdami pirkti „AADS Server", turite atsisiųsti ir išmėginti demonstracinę versiją. Galite ją naudoti 60 dienų, taigi išties turite visas galimybes išbandyti, išsiaiškinti funkcijas ir nutarti, ar ji atitinka jūsų poreikius. Pasiūlydami išsamų vadovą, dažniausiai užduodamų klausimų sąrašą ir palaikymą el. paštu, padėsime patikrinti, išsiaiškinti ir priimti sprendimą.


Jei demonstracinė programinės įrangos versija neatitiks jūsų poreikių, vadinasi, to negalite tikėtis ir iš visos programos versijos. Tokiu atveju visos versijos nepirkite.

 

 

GRĄŽINIMO PROCEDŪRA 

 

Prieš pageidaudami, kad būtų grąžinti pinigai, kreipkitės į mūsų palaikymo tarnybą ir atlikite šiuos veiksmus:

 

  • Įdiekite demonstracinę versiją.
  • Atsiųskite ZIP palaikymo failą. Peržiūrėkite dažniausiai užduodamus klausimus, kaip sugeneruoti ZIP palaikymo failą.
  • Išaiškinkite problemą. Pateikite išsamesnį paaiškinimą, užuot paprasčiausiai nurodę „neveikia". Praneškite, ką mėginote daryti. Sugeneruokite momentines ekrano kopijas ir kt., kad mums būtų lengviau išspręsti problemą.
  • Jei vis dėlto nusipirkote visą versiją, įdiekite ją.
  • Atsiųskite antrą ZIP palaikymo failą - šį kartą jame turi būti informacija apie visos versijos veikimą.
  • Vėlgi išaiškinkite problemą.


Šios procedūros tikslas - suteikti mums galimybę išanalizuoti jūsų problemas ir pasiūlyti sprendimą. Be to, informaciją panaudosime tobulindami savo produktus.


Tokiu atveju, jei atlikdami čia nurodytą procedūrą tikrai nurodysite problemą, kylančią naudojant mūsų produktus, mes apsvarstysime visų arba dalies pinigų grąžinimo galimybę. Tačiau UAB "LITS" pasilieka teisę negrąžinti pinigų, o pasiūlyti sprendimą, pvz., pateikti klaidos pataisą.


Jei negausime ZIP palaikymo failų ir neturėsime jokios galimybės išanalizuoti problemą, taigi ir jokios galimybės pasiūlyti sprendimą, grąžinimo užklausos nesvarstysime.


Nebus svarstomos ir grąžinimo užklausos, susijusios su problemomis, kylančiomis naudojant mūsų produktus, kurios taip pat taikomos demonstracinei versijai. Demonstracinės versijos tikslas - suteikti klientui pakankamai galimybių išsiaiškinti jos veikimą ir nuspręsti, ar ji atitinka poreikius. Todėl prieš pirkdami visą produkto versiją, išbandykite demonstracinę. Tam ir yra skirta demonstracinė versija.


Pinigai bus grąžinami į kredito kortelę arba sąskaitą, kurią naudojant buvo atliktas pradinis pirkimas. Gali būti taikomas administracinis mokestis grąžinimo išlaidoms ir trečiosios šalies komisiniams padengti.

Skaitiklis.lt - nemokama lankomumo statistika