Nutolusiems biuro padaliniams
Nutolusiems biuro padaliniams

Šis sprendimas pravers, kai turite nutolusias nuo centrinio biuro kompiuterinės darbo vietas, pasiekiant įmonės duomenis saugomus biure.


Tarkime turite centrinį biurą, kuriame dirbate su specializuota verslo apskaitos, buhalterinės apskaitos ar kita verslo programa su duomenų bazėmis. Turite padalinį kitame mieste, šalyje arba bet kurioje pasaulio vietoje. Šiuo atveju galėtumėti bandyti visuose padaliniuose diegti programas su duomenų replikavimu, bet tai sudarytų daug įvairiausių papildomų problemų ir kaštų. Kartais taip padaryti netgi neįmanoma.


Be to, gal būt turite keliaujančių darbuotojų, kuriems reikalingas priėjimas prie duomenų. Šiuo atveju jie galėtų jungtis telefoniniu, GPRS, 3G, WiMAX ar kitu turimu prisijungimu prie interneto ir dirbti su įmonės duomenimis.


SPRENDIMAS


Nutolusios darbo vietos gali turėti nuotolinio darbalaukio sesijas su centriniu kompiuteriu pagrindiniame biure. Šios nutolusių darbalaukių sesijos suteikia galimybę dirbti su programomis ir įmonės duomenimis iš bet kurios galimos vietos.

Nutolusių darbo vietų naudotojai gali dirbti su verslo programine įranga įdiegta centriniame biure, o ataskaitas ar kitus dokumentus atsispausdinti savo vietiniu spausdintuvu.


Nepaisant to, kad naudojamas internetinis ryšys, darbas su nuotoliniu darbalaukiu yra saugus. Informacijos perdavimas Microsoft RDP (Remote Desktop Protocol) protokolu jau yra šifruojamas. Be to, prisijungimui prie nutolusio darbalaukio yra atliekama naudotojo autorizacija, įvedant prisijungimo vardą bei slaptažodį.


Gali būti įdiegta ir vartotojus identifikuojanti mikroprocesorinių kortelių sistema.

Kaip sumažina išlaidas?
Žymiai mažesni kaštai eksploatuojant IT, diegiant ir adaptuojant sistemas specialiems poreikiams.
Kokios panaudojimo galimybės?
Turėdami AADS Serveriu su įvairiomis programomis galėsite dirbti per iPhone ar kitus įrenginius palaikančius HTTP arba RDP protokolus.
Kodėl terminalų serveris?
AADS Server terminalų serveris gali būti pranašesnis už kitus sprendimus.
Susisiekite
El. paštu: info@aadsserveris.lt 
Skaitiklis.lt - nemokama lankomumo statistika