Ir seni kompiuteriai gali dirbti našiai
Ir seni kompiuteriai gali dirbti našiai
Tarkime, kad Jūs turite:

Nuo 10 iki 50 pigių personalinių kompiuterių su procesoriais apie 500 MHz su Windows 9x arba Linux, kombinacijoje su KDE, Gnome ar IceWM.


Vieną personalinį kompiuterį

 • su MS Windows XP Pro (WXP-Pro-PC) operacine sistema.
 • 2 arba 3 GHz pentium, 512 MB arba 1 GB vidinės atminties, 1 arba 2 diskinės talpyklos.
 • Įdiegta XPUnlimited programine įranga.


Kitą kompiuterio programinę įrangą:

 • MS Office 97, 2000, 2003, XP (bet kuri iš Jūsų naudojamų versijų), arba Open Office.
 • MS Outlook, Outlook Express arba kita el. pašto programa.
 • Mozilla Firefox arba Internet Explorer.
 • Verslo ar kita programinę įrangą, kuri veikia tik ant Windows XP ir naujesnių operacinių sistemų.
 • Daug kompiuterio resursų sunaudojančią antivirusinę programą.


Prie kompiuterio prijungta biuro įranga:

 • Skeneris, turintis tik Windows XP tvarkykles ir neveikiantis senesnėse Windows arba Mac ar Linux operacinėse sistemose.
 • Turite spalvotą lazerinį spausdintuvą, kuris nepalaikomas senesnių negu Windows XP arba Mac ar Linux operacinių sistemų.
 • Papildoma informacijos saugykla visoms biuro ar namų byloms saugoti.
 • Nei minėta nauja biuro įranga, nei programos, tame tarpe ir antivirusinė programa, negali veikti Jūsų turimuose senuose ir pigiuose kompiuteriuose.


TAČIAU:


Naudojant paprastą tinklo skirstytuvą šiuos personalinius kompiuterius galite sujungti į bendrą tinklą, o kompiuterį su WXP-Pro suadministruoti veikimui kaip DHCP serverį visiems pigiems personaliniems kompiuteriams.


Dėka AADS Server programinės įrangos, visi pigūs personaliniai kompiuteriai veiks kaip nutolę, kompiuterio su Windows XP Professional, darbalaukiai. Programos, paleidžiamos pigių kompiuterių naudotojų, realiai veiks kompiuteryje su WXP Pro operacine sistema. Pigiuose kompiuteriuose naudotojams bus atvaizduojamas tik naujojo kompiuterio ekrano vaizdas.


Kadangi realiai į pigius kompiuterius nediegiama programinė įranga, jie veiks pakankamai greitai, kad galėtumėte naudotis naujausiomis MS Office, El. pašto, buhalterinės apskaitos ar kitomis specializuotomis verslo programomis, lygiai taip pat, tarsi dirbtumėte su naujausiu kompiuteriu.


Jeigu ant turimų pigių kompiuterių bandytumėte paleisti interneto naršyklę arba el. pašto programą, Jūs būtinai privalėtumėte naudoti ir naujausią antivirusinę programą su ugniasiene, kuri greičiausiai tuose kompiuteriuose net neveiktų.


Be to, vietoje vienos antivirusinės programos, veikiančios pagrindiniame kompiuteryje, Jūs turėtumėt įsigyti nuo 11 iki 51 vnt. antivirusinių programų. Vieną pagrindiniam ir kitas likusiems pigiems kompiuteriams.

Kaip sumažina išlaidas?
Žymiai mažesni kaštai eksploatuojant IT, diegiant ir adaptuojant sistemas specialiems poreikiams.
Kokios panaudojimo galimybės?
Turėdami AADS Serveriu su įvairiomis programomis galėsite dirbti per iPhone ar kitus įrenginius palaikančius HTTP arba RDP protokolus.
Kokios panaudojimo galimybės?
Turėdami AADS Serveriu su įvairiomis programomis galėsite dirbti per iPhone ar kitus įrenginius palaikančius HTTP arba RDP protokolus.
Susisiekite
El. paštu: info@aadsserveris.lt 
Skaitiklis.lt - nemokama lankomumo statistika